Kapat
Listeler 0

2015’in Bağımlılık Yapan En iyi 5 Oyunu

Bu listemizde Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz 2015 yılının bağımlılık yapan en iyi 5 oyunu derledik.

Agar.io

Web aracılığı ile bilgisayar üzerinden yoğun olarak oynanılmaya devam edilen Agar.io, mobil cihazlar için de yayınlandı. Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının bağımlı hale geldiği Agar.io oyunu, bağımlılık yapan en iyi ve en popüler oyunlardan 1.’si.

Buradan İndirebilirsiniz.

 

Two Dots

Yine popüler bir oyun olan ve yeni bölümlerin eklenmeye devam edildiği Two Dots oyunu, eğlenceli olmasının yanı sıra ciddi şekilde bağımlılık yapabiliyor. Deneyenlerin büyük oranda beğendiği ve yeni bölümler eklenmesini beklediği Two Dots,gelişmeye devam ediyor .Ve bu oyun listemizde 2.sırayı kazanıyor .

Buradan İndirebilirsiniz.

 

UltraFlow

Son dönemde popüler omaya başlayan, basit ve eğlenceli UltraFlow oyunu, çok hafif olması nedeniyle giriş seviye akıllı telefonlarda bile rahatlıkla oynanılabilmesinin yanı sıra, deneyenler tarafından büyük oranda beğenilmekte.Açıkcası Bende çok beğendim.Ve bu oyun listemizde 3.sırayı kazanıyor .

Buradan İndirebilirsiniz.

 Tadpole Tab

PewDiePie oyununun geliştiricisi tarafından yapılan, Tadpole Tap oyunu piksel grafikleri ile dikkat çekiyor. Basit ve bir o kadar eğlenceli bir oyun olan Tadpole Tap, yüzbinlerce oyuncu tarafından büyük bir ilgiyle oynanmaya devam ediyor.Ve bu oyun listemizde 4.sırada kendine yer buluyor .

Buradan İndirebilirsiniz.

 

Current Stream

Bulmaca gibi oyunlardan hoşlananların beğenebileceği bir oyun olan Current Stream, başlarda kolay görünse de ilerleyen bölümlerde oynayanı kızdırabilecek seviyede zorlaşıyor. Görsel açıdan da bir o kadar başarılı bir oyun olan Current Stream oyununun, bağımlılık etkisi tarafında, diğer oyunlardan aşağı kalır tarafı yok.Ve listemizin son oyunu olarak 5.sıraya yerleşiyor .

Buradan İndirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!