Kapat
Listeler 0

2015’in En iyi 5 Antivirüs Uygulaması

Bu listemizde Android telefon veya tabletinizi korumayı amaçlayan en iyi 5 antivirüs uygulamasını derledik. Son zamanda android virüslerinin artması ile kullanıcılar antivirüslere yoğunlaştı.  Listedeki antivirüsler karışık olarak sıralanmıştır. Listedeki tüm antivirüs uygulamaları ücretsizdir.

AVG Antivirüs Programı Android (virüs temizleme)

AVG mobile’nin yapmış olduğu en iyi antivirüs uygulamalarından biri olan AntiVirus FREE: Virüs koruması’nın birçok özelliği bulunuyor. Uygulamadan daha fazla verim almak için ücretli versiyonuna geçebilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz.

 

Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster

Clean Master’ın yapımcısı olan Cheetah Mobile’nin yapmış olduğu bu uygulama antivirüs özelliğinin yanı sıra app kitleme ve özel gezinti özelliği de sunuyor. 7 kez ödül alan bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz.

 

Avast Mobile Security & Antivirus

Bilgisayar ortamında milyonlarca kullanıma sahip olan Avast antivirüsün yapımcıları tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulamada da aynı CM Security gibi app kitleme özelliği bulunuyor. Bu özelliklerin yanı sıra çağrı engelleme ve web kalkanı özellikleri bu uygulamayı en iyiler listesine sokuyor.

Buradan İndirebilirsiniz.

 Anti-virus Dr.Web Light

Sürüm sürüm antivirüs uygulamaları ile tanılan Dr.Web Light ücretsiz olarak sunuluyor. Daha fazla verim almak için üst paketler satın alınabilir. Diğer uygulamalara göre farkı karantina dosyalar kısmı bu yerde zararlı uygulama ve dosyalarını toplayarak sizden silmenizi ister. Tam tarama ile dosyalarınızın tamamını tarayabilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz.

 

360 Security – Antivirüs

Adı önceden reklamlarla anılan bir uygulama olan 360 Security reklamlarını mutlaka görmüşsünüzdür. Hem temizlik hemde antivirüs deneyimini yaşayabileceğiniz bu uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Buradan İndirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!