Kapat
Oyun 1

Badminton League Oyun Değerlendirme

Bu yazımızda RedFish Games adlı geliştirici tarafından geliştirilmiş yeni Android spor oyunu, Badminton League‘nin sunduğu oyun özelliklerini, oyun modlarını ve oyun hakkındaki değerlendirmemi derledim.

Badminton League Oyun Özellikleri;

 • Oyunda, Badminton oynayan karakterin yeteneklerini (dayanıklılık, teknik ve çeviklilik) güçlendirebilirsiniz.
 • Oyunda, Badminton oynayan karakterin görünüşünü ve kıyafetlerini yeni ürünler satın alarak değiştirebilirsiniz. Aldığınız ürünler sizin yeteneklerinizi de değiştirecektir.
 • Oyunda mağaza bulunuyor. Burada oyunda kazandığınız altınlar ile XP satın alabileceğiniz gibi, gerçek para ile de altın satın alabilirsiniz. Eğer oyunda altın satın alırsanız oyunda çıkan reklamlar da kalkacaktır.
 • Oyunda kupa sistemi, başarılar ve koleksiyonlar da bulunuyor.
 • Oyunda kazandığınız maçların ardından size sandıklar veriliyor. Bu sandıklar altın ile açılabileceği gibi, bir sandık ta reklam izlediğinizde açılabilmekte. Reklam izleyerek açtığınız sandığınızı sekiz saat sonra tekrar reklam izleyerek açabilirsiniz.

Badminton League Oyun Modları;

 • Maç Modu: Klasik maç modudur. Bu modda yendiğiniz zaman kupa kazanabileceğiniz gibi kaybettiğinizde de kupa kaybetmektesiniz. Kaybettiğiniz zaman reklam izleyerek oyuna devam edebilme şansınız bulunuyor. Maçı kazandığınızda altın, xp ve kupa kazanıyorsunuz.
 • Turnuva Modu: Bu modda gruplarda oyuna başlıyorsunuz. Modda fiksür sistemi bulunuyor. Maçları kazanarak gruptan çıkmaya çalışıyorsunuz. En son yapılan final maçı ile turnuva sona eriyor. Hedefiniz turnuvayı galip bir şekilde tamamlamak. Buna göre de turnuvada çeşitli ödüller kazanmaktasınız.
 • 1 VS 1 Modu: Bu modda ise Wİ-Fİ veya Bluetooth üzerinden bağlanarak arkadaşınız ile 1’e 1 oyanayabiliyorsunuz.
 • Antreman Modu: Bu modda ise daha iyi oyun sergileyebilmek için çeşitli taktikler geliştirebilir ve kendinizi eğitebilirsiniz.
Değerlendirme;

Badminton League gerek oyun modları gerekte sunduğu özellikleri ile oldukça sürükleyici bir oyun. Ayrıca oyunda bulunan 1 VS 1 modu sayesinde arkadaşlarınız ile kapışabilirsiniz. Eğer sizde bu tür spor oyunlarını seven biriyseniz Badminton League‘i yüklemenizi tavsiye ederim.Badminton League adlı spor oyununun Google Play‘de ücretsiz olarak sunulduğunu ve oyunda Türkçe dil desteğinin de bulunmadığını ekleyerek yazımızı bitirelim.

 

Badminton League’i Buradan İndirebilirsiniz. (Google Play)

 

Android telefon veya tabletinizde mobil spor oyunları oynamayı seviyor musunuz?

“Badminton League Oyun Değerlendirme” üzerine 1 yorum

 1. Okan dedi ki:

  Gayet güzel bir oyuna benziyor. Tanıttığınız için teşekkürler. Evet telefonumda spor oyunları oynamayı seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!