Kapat
Listeler 0

En iyi 5 Android Namaz Vakti Uygulaması

Bu yazımızda namaz vakitleri ile ilgili 5 uygulamayı sizler için derledik . Detaylar yazımızda .

Listemizin ilk sırasında Namaz Vakti bulunuyor …

Diyanet işleri başkanlığının hazırlamış olduğu uygulaması 4.0 ve üzeri her android cihazda çalışıyor .1+ milyon indirmesi bulunan uygulamada kıble yönünü bulabilir ezan ve ezan duasını dinleyebilirsiniz . Uygulamada günün hadis,ayet ve dua’sını görebilirsiniz . Yakınınızdaki camileri harita üzerinde ve arttırılmış gerçeklik uygulamasında görüntüleyebilirsiniz (Türkiye için).Son olarak uygulamamızın boyutu 25 mb’dir .

Buradan İndirebilirsiniz …

Listemizin ikinci sırasında Namaz Vakitleri bulunuyor …

Namaz vakitlerinin diyanet’in web sitesinden alan bu uygulama 203 ülkede namaz vakitlerini gösterebiliyor. Her vakite ayrı ezanlar konulabiliyor. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. 1+ milyon yüklenmesi bulunuyor. Uygulamanın boyutu ise 2,3 mb’dir.

Buradan İndirebilirsiniz …

Listemizin üçüncü sırasında Namaz Vakti bulunuyor …

500+ bin indirmesi bulunan namaz vakti kullanıcıların karşısına basit arayüzü ile çıkıyor . 2.1 ve üzeri android cihazlarda çalışıyor . Widgetlerde ayet meallerini ve hadis-i şerifleri de görserebiliyor. Namaz vaktinde telefonu otomatik olarak sessize alma ve belirlenen süre sonunda normal konuma dönebiliyor . Uygulama basit arayüzü sayesinde 1,4 mb boyutuna sığmış .

Buradan İndirebilirsiniz …Listemizin dördüncü sırasında Namaz Vakitleri TR bulunuyor …

500+ bin indirmesi bulunan uygulama Türklerin yaşadığı yerleri , Almanya gibi ülkelerin de namaz vakitlerini belirten bir uygulamadır . Uygulama ücretsizdir. 3,7 mb boyutundadır.

Buradan İndirebilirsiniz …

Listemizin son sırasında ise Namaz Vakti (Islamic Tools) bulunuyor …

listemizin son uygulaması Namaz Vakti (Islamic Tools)’nin 100+bin indirmesi bulunuyor . 4.0 ve üzeri android cihazlarda çalışıyor .Bütün Dünyadaki Namaz Vakitlerini kapsamakta olup Türkçe, Almanca ve İngilizce seçenekleri mevcut . Son olarak uygulamamızın boyutu 2,4 mb .

Buradan İndirebilirsiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!