Kapat
Oyun 1

Finger Driver Oyun Değerlendirme

Bu yazımızda Ketchapp adlı geliştirici tarafından geliştirilmiş yeni Android arcade oyunu, Finger Driver‘in sunduğu oyun özelliklerini ve oyun hakkındaki değerlendirmemi derledim.

Finger Driver Oyun Özellikleri;

  • Oyunda çeşitli görevler bulunuyor. Bu görevleri tamamladığınızda size elmaslar veriliyor.
  • Oyunda çeşitli arabalar ve arabalara göre direksiyonlar bulunuyor. Bu arabaları görevlerden kazandığınız veya  oyun esnasında topladığınız elmaslar sayesinde satın alabileceğiniz gibi bazı arabalara da oyunun Facebook ve Twitter sayfalarını beğenerek bedel ödemeden sahip olabiliyorsunuz.
  • Oyunda belli bir ücret karşılığında reklam kaldırma özelliği de bulunuyor. Oyundaki reklamları kaldırmanın ücreti ise 5,49 TL olarak belirlenmiş.Değerlendirme;

Finger Driver oyunu bence oldukça sinir bozan aynı zamanda da bağımlılık yapan bir oyun. Zaten geliştirici ekibi olan Ketchapp, yaptığı sinir bozucu ve bağımlılık yapan oyunlar ile tanınıyor. Finger Driver oyununda oldukça fazla reklam gösterildiğini söyleyebilirim. Oyundaki reklamlar belli bir ücret karşılığında kaldırılabiliyor ama size tavsiyem oyuna girmeden önce internet bağlantınızı kesmeniz olacaktır bu sayede reklam olmadan oyunun keyfini sürebilirsiniz. Eğer sizde bu tür bağımlılık yapan oyunları seven biriyseniz Finger Driver‘ı yüklemenizi tavsiye ederim. Finger Driver adlı arcade oyununun Google Play‘de ücretsiz olarak sunulduğunu da ekleyerek yazımızı bitirelim.

 

Finger Driver’i Buradan İndirebilirsiniz. (Google Play)

 

Android telefon veya tabletinizde bağımlılık yapan mobil oyunları oynamayı seviyor musunuz?

“Finger Driver Oyun Değerlendirme” üzerine 1 yorum

  1. Aslıhan dedi ki:

    Gayet güzel bir oyun bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!