Kapat
Oyun 0

Google Play 2017’nin En iyi Oyununu Seçti!

Google Play, her sene olduğu gibi bu senede en iyileri seçti. Bu yazımızda Google Play‘in 2017 için seçmiş olduğu en iyi oyunu ve seçilen oyunun özelliklerini derledik.

Google Play’e Göre 2017’nin En iyi Oyunu

Google Play “Bu oyun; oynanabilirlik konusundaki üstün başarısı, gösterişli grafikleri ve etkileyici derecede kullanımı kolay arayüzüyle aklınıza gelebilecek her alanda büyük bir başarı elde etti.” şeklinde bir açıklama yaparak ZeptoLab adlı firmanın hazırlamış olduğu “CATS: Crash Arena Turbo Stars” adlı oyunu 2017’nin en iyi oyunu seçti.

 

Peki “CATS: Crash Arena Turbo Stars” Nasıl Bir Oyun?

CATS: Crash Arena Turbo Stars‘ı kısaca anlatmak gerekirse bir tür dövüş oyunu denebilir. Fakat onu diğer dövüş oyunlarından ayıran şey; oyunda farklı parçalarla topladığınız dövüş robotlarının/makinalarının dövüşmesi diyebiliriz. Oyunda teke tek robotlarının dövüştüğü maçlara çıkıyorsunuz. Ayrıca oyunda 3’e 3 çete savaşları da yer alıyor. Bu sayede bir çeteye katılarak, diğer çetelerdeki robotlarla da dövüşebiliyosunuz. Oyunda düzinelerce silah, alet ve gövde bulunuyor. Bunlar sayesinde robotun üzerinde çeşitli modifiyeler yapabiliyoruz. Ama şuna da değinmekte fayda var oyunda yapmış olduğunuz robotu siz kontrol etmiyorsunuz, siz sadece robotlar üzerinde modifiyieler yapıyorsunuz. Dövüşleri robotlar kendileri yapıyor. Yani oyunun amacı en iyi robotu toplayıp bunları kapıştırmak ve galip gelmektir. Yazının sonunda yer alan CATS: Crash Arena Turbo Stars‘a ait tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.CATS: Crash Arena Turbo Stars’ı Buradan İndirebilirsiniz.

 

CATS: Crash Arena Turbo Stars’ın Tanıtım Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!