Kapat
Uygulama 0

Google Play 2017’nin En iyi Uygulamasını Seçti!

Google Play, her sene olduğu gibi bu senede en iyileri seçti. Bu yazımızda Google Play‘in 2017 için seçmiş olduğu en iyi uygulama ve seçilen uygulamanın özelliklerini derledik.

Google Play’e Göre 2017’nin En iyi Uygulaması

Google Play “Akıllıca düşünülmüş, güzelce tasarlanmış ve son derece kullanışlı olan bu uygulama, bu yıl aklımızı başımızdan aldı.” şeklinde bir açıklama yaparak PicsArt adlı firmanın hazırlamış olduğu “PicsArt Animator: GIF ve Video” adlı uygulamayı 2017’nin en iyi uygulaması seçti.

 

Peki “PicsArt Animator: GIF ve Video” Nasıl Bir Uygulama?

PicsArt Animator: GIF ve Video‘ı kısaca anlatmak gerekirse animasyon oluşturucu ve karikatür yapıcı denebilir. Uygulamada katmanlara çizimler yapıyorsunuz daha sonra yaptığınız çizimler birleştilirip hızlandırılıyor ve animasyon şeklinde bir GIF veya video oluyor. Ayrıca uygulamanın içerisinde çeşitli şekillere yer alıyor. Bu sayede çizim yapmadan da şekiller sayesinde başarılı çalışmalar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Uygulamada boş bir sayfaya çizim yapabileceğiniz gibi çeşitli arkaplanlara ve galerideki fotoğraflara da çizim yapabiliyorsunuz. Birçok kalem stilinin ve şekillerin yer aldığı uygulamada, animasyonun hızını ayarlayabileceğiniz gibi ağır çekim (slow motion) çalışmaları da hazırlayabiliyorsunuz. Yaptığınız çalışmaları Gif ve video olarak kaydedebiliyorsunuz. Hazırladığınız çalışmaları kaydettiğinizde sol alt köşeye PicsArt logosunun ekleneceğini de aktaralım. Yazının sonunda yer alan PicsArt Animator: GIF ve Video‘ya ait tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. 

PicsArt Animator: GIF ve Video’yu Buradan İndirebilirsiniz.

 

PicsArt Animator: GIF ve Video’nun Tanıtım Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!