Kapat
Android Haberleri 0

Google Play’in En Pahalı Uygulamaları

Kimine göre Google Play bir uygulama mağazası olsada aslında bazı kişiler için de bir geçim kaynağıdır. Bu yazımızda Google Play’in en pahalı ve işe yaramaz uygulmalarını derledik. Bu uygulamaların neredeyse hepsi hiçbir işe yaramıyor sadece ortamlarda hava atmanızı sağlıyor. Lakin bir hava için 13.370 TL kim verir orası muamma. Bu uygulmalara benzeyen birçok uygulama mevcut fakat benim bulabildiğim uygulamalar bunlar. Dilerseniz listemize geçelim.

İşte Google Play’in en pahalı uygulamaları ;

  • Sapphire, Ruby, Emerald, Black Diamond, Aquamarine, Amethys

Abu Moo adlı yayıncının uygulamaları 13.370 TL’den satılıyor. Uygulamalarının hiçbir işlevselliği bulunmuyor sadece ana ekranınıza uygulamaya göre mücevher görünümlü widgetler geliyor. Google Play’de 6 adet uygulaması bulunan Abu Moo’nun her uygulamasını en az 1 kişi indirmiş.

Abu Moo adlı yayıncının uygulamalarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

  • The Most Expensive App

AllYouCanApps adlı yayıncı bu uygulamayı 3.303 TL’den satıyor. Uygulamanın, ekranda bir elmas göstermesinden başka işlevi bulunmuyor. Ve bu uygulmayı da en az 1 kişi indirmiş.

The Most Expensive App adlı uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

  • Most expensive Android app

hankkko adlı yayıncıya ait bu uygulama 1.339 TL’den satılıyor. Uygulama diğerlerine göre farklı çalışıyor. Uygulamada isim yazmak için bir yer çıkıyor ve isminizi yazıyorsunuz, sonra size özel bir sayfa tasarlıyor. Sayfada “Para hayatı kolaylaştırır.” şeklinde cümleler bulunuyor. Lakin uygulama ingilizce eğer bu uygulama ile hava atmak istiyorsanız sizin ve hava atacağınız kişinin ingilizce bilmesi gerekli. Uygulamayı en az 1 kişi indirmiş.

(Google Play’den Kaldırıldı.)

 

  • Most Expensive App

Cool Nicks adlı yayıncıya ait bu uygulama 1.129 TL’den satılıyor. Uygulamanın mantığını tam olarak anlamasamda ekran görüntülerinden Most expensive Android app tarzı bir uygulamaya benziyor. Uygulamayı az 1 kişi indirmiş.

Most Expensive App adlı uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

  • Kaleci

Cemal Cevher adlı yayıncıya ait bu uygulama 373 TL’den satılıyor. Uygulama diğer tüm uygulamardan farklı oyunun amacı ekran görüntülerinden de anlaşılacağı gibi kaleye şut çekmek. Ve sizinde tahmin edeceğiniz üzere bu uygulamayı kimse indirmemiş.

Kaleci adlı oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

  • Bonus ; I am rich!

Faksa Studio adlı yayıncıya ait bu uygulama ücretsiz ve yukarıda ücretli satılan elmas uygulamaları ile aynı işleve sahip . Uygulamanın indirme sayısı ise en az 1000 kişi. Bu uygulama ile ücretsiz bir şekilde sizde ortmalarda hava atabilirsiniz.

I am rich! adlı uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!