Kapat
Listeler 1

Google Play’in İşe Yarayan Uygulamaları #1

Bu yazı serimizde Google Play’in işe yarayan uygulamalarını derledik . Her hafta 10 adet yararlı uygulamayı paylaşacağız . İşte bu haftanın en yararlı 10 uygulaması .

 • How to Tie a Tie : Bu uygulama erkeklerin nasıl kravat bağlayabileceğini resimlerle ve detaylıca anlatıyor . Bu uygulama sayesinde kravat bağlamak için kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmayacak .

Buradan İndirebilirsiniz .

 
 • Efektler ile ses değiştirici : Bu uygulama sesinizi değiştirmeye yarıyor . Bir çok ses özelliğinin bulunduğu bu uygulama sayesinde sesinizi her kılığa sokabileceksiniz. Bu uygulama ile bir çok kişiyi trolleyebilirsiniz .
 
 • Gerçek Gitar Ücretsiz : Bu uygulama ile gitar deneyimini android cihazınızda yaşayabileceksiniz . En iyi gitar simülatörden biridir . Bu uygulama sayesinde yanınızda gitar taşımanıza gerek kalmayacak .
 
 • Google Handwriting Input : Bu uygulamanın klavyesini kullanmak oldukça kolay. Bu klavye sayesinde el yazısı deneyimini android cihazınızda yaşayabileceksiniz .

Buradan İndirebilirsiniz .

 • Wikipedia : En köklü bilgi sitelerinden biri olan wikipedia.org’un resmi android uygulamasıdır .

Buradan İndirebilirsiniz .

 • Beraberlik için öğrenin : Bu uygulama sayesinde adım adım resim çizebileceksiniz .
 
Buradan İndirebilirsiniz .
 
 • Su Terazisi : Bu uygulama sayesinde bir yerin düzlüğünü ölçebileceksiniz . Genellikle inşaat işinde kullanılan bu aletin android cihazlarına uyarlanmış versiyonudur . Oldukça stabil çalışır . Bu uygulama sayesinde yanınızda o ağır su terazilerini taşımak zorunda kalmayacaksınız .
 
 
 • All-In-One Toolbox : Clean master ile aynı işlevi gören bir uygulama . Kısaca anlatmak gerekirse bu uygulama sayesinde android cihazınızda gereksiz dosyaları temizleyebileceksiniz , ram’i temizleyebileceksiniz . Kısaca temizlik uygulamasıdır .
 
Buradan İndirebilirsiniz .
 
 • Dashlane Password Manager : Bir parola yönetici uygulamasıdır . Bu uygulama sayesinde şifreleriniz her zaman elinizin altında olacaktır . Tabi böyle uygulamalara ne kadar güvenilir orası muamma .
 
 
 • How to Draw – Easy Lessons : Beraberlik için öğrenin ile aynı konsepte olan bir uygulamadır . Bu uygulamada çizimi en kolay resimler gösterilir . Ve bunları nasıl çizebileceğinizi gösterir .
 

“Google Play’in İşe Yarayan Uygulamaları #1” üzerine 1 yorum

 1. Ahmet dedi ki:

  Güzel bir seri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!