Kapat
Listeler 0

Google Play’in İşe Yarayan Uygulamaları #3

Bu yazı serimizde Google Play’in işe yarayan uygulamalarını derledik . Her hafta 10 adet yararlı uygulamayı paylaşacağız .

İşte bu haftanın en yararlı 10 uygulaması ;

  • BeautyPlus Selfie Editör : Selfielerde yüzünüzü güzel göstermeye yarayan bir uygulama. Bu uygulama sayesinde yüzünüzde hiç bir iz, sivilce olmadan selfie çekebileceksiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Shazam : Bir yerde dinlediğiniz müzik çok hoşunuza gitti ve ismini bulmak istiyorsunuz. O zaman bu uygulama tam size göre. Müziği uygulamaya dinletin ve o size hangi şarkı olduğunu bulsun. Bu uygulama sayesinde istediğiniz her şarkıyı bulabileceksiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Lig TV : Birçoğunuz bu uygulamayı biliyordur . Canlı maç istatisliklerini, maç gollerini ve maçların geniş özetlerini izleyebileceğiniz bir uygulama. Bu uygulama sayesinde futboldan mahrum kalmayacaksınız.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Müzik Çalar – Audio Player : Adından da anlaşılacağı üzere bir müzik uygulamasıdır. Birçok özelliği bulunur. Tek eksi yanı bol reklamlı olmasıdır. Bu eksi yanı da interneti kapatarak çözebilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Kilit(AppLock) : Bu uygulama ile uygulamaları kitleyebileceğiniz gibi fotoğraf ve videolarınızı da gizleyebileceksiniz. Bu uygulama telefonu çok karıştırılanların işine çok yarayacak.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • İninal Cüzdan : İninal kart sahiplerinin işine yarayacak bir uygulama olan ininal cüzdan ile kalan bakiyenizi ve harcamalarınızı görebileceksiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Google Çeviri : Her ne kadar devrik cümleler kursa da Google Play’in en iyi çeviri uygulamasıdır . Birçok dil seçeneği bulunan bir uygulamadır. Bu uygulama ile yabancı dilde zorluk çekmeyeceksiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • 3D Kelebekler : Telefonunuzun ana ekranında kelebeklerin uçması nasıl olurdu ? Bu uygulama sayesinde artık ana ekranınızda kelebekler uçacak. Kısaca canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • MHRS Mobil : Açılımı merkezi hekim randevu sistemi olan uygulamadır. Bu uygulama sayesinde devlet hastanelerine randevu alabileceksiniz. Ayrıca 182’yi arayarakta randevu alabilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Microsoft Outlook : Herkesin bir e-mail hesabı vardır. Bu uygulama sayesinde sizde maillerinize android telefon ve tabletinizden bakabileceksiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

Bu yazımızda “Google Play’in İşe Yarayan Uygulamaları #3 ” konusuna değindik. Bir hatamız olduysa affola . Bir başka “Listeler ” yazımızda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!