Kapat
Listeler 0

Google Play’in İşe Yarayan Uygulamaları #4

Bu yazı serimizde Google Play’in işe yarayan uygulamalarını derledik . Her hafta 10 adet yararlı uygulamayı paylaşacağız .

İşte bu haftanın en yararlı 10 uygulaması ;

  • Pusula: Smart Compass : Google Play’in en iyi pusula uygulamalarından bir tanesidir. Diğer pusulalara göre birçok artı yönü vardır.
  • PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu : Fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı düzenleyebileceksiniz. Ayrıca uygulama sayesinde kolaj bile yapabiliyorsunuz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Alarmlı Saat – Alarm Clock : Alarm uygulamasıdır. Android 1.5 ve üzeri her sürümde çalışır. Bu uygulama sayesinde sevdiğiniz müzikleri alarm sesi yapabileceksiniz.
  • LG TV Plus : LG akıllı televizyon sahipleri için televizyon kontrol uyuglamasıdır. Uygulamayı kullanabilmeniz için televizyonunuzun LG webOS işletim sistmeli olması gereklidir. Bu uygulama sayesinde kumandadan yapabilediklerinizin daha fazlasını telefon veya tabletinizden yapabilirsiniz.
  • ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers : İçerisinde yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarının ve zil seslerinin bulunduğu bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.
  • Omni Swipe : Hızlı erişim menü uygulamasıdır. Telefonun sağ alt veya sol alt köşesine konumlanır. Parmağınızı o keşeden yukarı doğru çektiğinizde hızlı erişim menüsü açılır. Bu menüye isteğe göre her uygulama veya oyunu ekleyebilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Uber : Özel araç hizmeti veren bir uygulamadır. Ayrıca kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde sokak sokak taksi armayacaksınız. 

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Ücretsiz Kitaplar – Wattpad : Ücretsiz kitap okuma uygulamasıdır. Uygulamanın içerisinde milyonlarca ücretsiz kitap bulunuyor. Bu uygulama saysinde telefon veya tabletinizden ücretsiz bir şekilde kitap okuyabileceksiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Mirror Photo:Editor&Collage : Fotoğraflarınızı ayna yansıması şeklinde gösterir. Ayrıca uygulama sayesinde düzenleme ve kolaj da yapabilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz …

  • Yandex.Navigasyon : Adından anlaşılacağı üzere navigasyon uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde gideceğiniz yere en kolay ve en hızlı şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca uygulama trafik durumunu da gösteriyor.
Bu yazımızda 10 adet işe yarar uygulama tanıttık.  Bir hatamız olduysa affola . Bir başka “Listeler ” yazımızda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!