Kapat
Oyun 0

Rider Android Oyun Değerlendirme

Bu yazımızda Ketchapp adlı geliştirici ekibi tarafından geliştirilmiş Android arcade oyunu, Rider‘in sunduğu oyun özelliklerini ve oyun hakkındaki değerlendirmemi derledim.

Rider Oyun Özellikleri;

  • Oyunda 15 tane yaygın motor, 12 tane nadir motor, 8 tane epik motor, 16 tane özel motor ve 4 tane de sırlı motor bulunuyor. Yani oyunda 55 farklı aracı kullanmanız mümkün.
  • Oyunda, 10 adet de tema bulunuyor. Bu temalar oyun içi görsel temalarıdır. Temalara göre oyundaki bazı alanların renkleri değişmektedir.
  • Oyunda, 48 adet level bulunuyor. Leveller sekizli olarak; kolay, ılımlı 1, ılımlı 2, zor 1, zor 2 ve aşırı zor şeklinde kategorilere ayrılmış.
  • Oyunda hediye kutusu bulunuyor. Belli aralıklarla size hediyeler veriyor.
  • Oyundaki ilerlemeleriniz şemada yüzdeli değer olarak gösteriliyor. Bunlar; motorsikletler, meydan okumalar, leveller, yıldızlar ve bence en önemlisi olan istatislikler. İstatislikler sayesinde kaç kere oynadığınızı, toplam puanınızı, ortalama puanınızı, oyundaki toplam taşlarınızı, toplam kaç kere motoru döndürdüğünüzü ve toplam kaç kere motoru kusursuz döndürdüğünüzü istatislik halinde görebiliyorsunuz.
  • Oyunda reklam kaldırma özelliği bulunuyor. Bunun için oyunda belli miktarda taş satın almanız gerekiyor.
  • Oyundaki son skorunuzu çeşitli platformlarda paylaşma özelliğini sunuyor. Bu özelliği bir tür meydan okuma gibi düşünebiliriz.Değerlendirme;

Rider oyunu, daha önce tanıttığımız bazı oyunlar gibi tek parmakla oynanabiliyor. Buda oyunu hemen hemen her ortamda oynamanıza olanak sağlıyor. Oyundaki motor, tema ve level çeşitliliği ise oyuna ayrı bir zevk katmış. Eğer sizde bu tarz tek parmak ile oynanabilen oyunları seviyorsanız Google Play’de ücretsiz olarak sunulan Rider oyununu yüklemenizi tavsiye ederim.

 

Rider’i Buradan İndirebilirsiniz. (Google Play)

 

Android telefon veya tabletinizde bu tarz tek parmak ile oynanan oyunları oynamayı seviyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!