Kapat
Android Haberleri 0

Samsung Galaxy Note 8 Bataryası Görüntülendi

Samsung’un yeni phablet akıllı telefonu olacak Note 8’in bataryası görüntülendi. Bataryanın görüntülenmesinin ardından Note 8’in bataryasının kaç mAh olacağı da belli oldu.

Samsung Note 7’lerin patlamasının ardından tüm akıllı telefonlar piyasadan toplanmış ve bu akıllı telefonların bataryası değiştirilerek “Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition)” adında Güney Kore’de tekrar piyasaya sürülmüştü. Fakat Samsung batarya olarak Note 7’de yer alan 3.500 mAh bataryayı, Note FE’de 3.200 mAh seviyesine indirmişti. Buda telefonda patlamaların önüne geçmek için yapılan bir hamleydi. Peki Note 8’de kaç mAh batarya kullanılacak? sorunuzun cevabı Note 8’e ait olduğu ileri sürülen görsel ve sızıntı bilgiler ile açığa kavuşuyor.

Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) Teknik Özelliklerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos’ta yapılan lansaman ile tanıtılacak. Tanıtımın öncesinde birçok sızıntı haberleri ile karşılaşmıştık. Bu haberimizde ise Note 8 ait sızdırılan batarya görselini yayınlıyacağız. Galaxy Note 8’de 3.300 mAh bir batarya kullanılacak. Bu da önceki akıllı telefon olan Note 7’nin biraz gerisinde ve yenilenen Note FE’nin ise biraz üzerinde kalıyor. Fakat bataryayı neden 3.500 mAh seviyelerine çıkarmadığı ise merak konusu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!