Kapat
Android Haberleri 0

Uc Browser Özellikleri – İndir

Bu yazımızda Android’in en iyi tarayacılarından biri olan UC Browser’ı indirmek için en iyi 5 özelliğinden bahsedeceğim .Bu tarayıcıda diğer tarayıclara oranla daha fazla özellik bulunuyor ve bu özellikleri onu en iyi tarayıcıların arasına sokuyor . Detaylar yazımızda .

 

UC Browser‘ın diğerlerine göre en iyi 5 özelliği söyle ;

  • Gizli Gezinme

Gizli gezinme sayesinde hiçbir veri telefonunuzda barındırılmaz . Geçmiş , önbellek , çerezler siz uygulamadan çıkınca silinir . Fakat internet servis sağlayıcınız hala ziyaret ettiğiniz sayfaları takip edebilir.

Bu özelliği sadece birkaç android tarayıcısı yapabiliyor !

  • Reklam Bloklama

Bazı internet sitelerine girdiğinizde pop-up reklamlar veya sitenin her yerinde kaplayan reklamlar karşımıza çıkabiliyor ve bunlar sinir bozucu olabiliyorlar . İşte burada devreye UC Browser’in reklam bloklama özelliği giriyor . Bu özellik internet sitesindeki tüm reklamları devre dışı bırakıyor . Ve siz içeriklere daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz .

  • Gece Modu

Karanlık ortamlarda ekran parlaklığı gözünüzü yorabilir . İşte bu durumda gece modu devreye giriyor . Gece modu sayesinde gözleriniz yorulmadan içeriklere ulaşabileceksiniz .

  • Akıllı İndirme

UC Browser sunucuları indirmeleri hızlandırır ve dengeler. Ayrıca bağlantı kesildikten sonra UC Browser kesildiği yerden itibaren devam eder.
Yani boyutu büyük bir dosya indiriyorken bağlantınız kesilirse dosyanın indirmesi baştan başlamıyor kaldığı yerden devam ediyor .

  • Hızlı Mod

Bu mod sayesinde veriler sıkıştırılır ve gezinme hızlandırılır . Bu sayede internet paketinizden tasarruf sağlanır. Böylece internette daha fazla gezinebilirsiniz .

  • Bonus / UC Browser’ın 3 büyük ödüle layık görüldüğünü biliyormuydunuz ?

Frost & Sullivan En İyi Uygulama Ödülü 2013 – Mobil Tarayıcı Piyasasında (APAC) Piyasa Lideri
En İyi Android Tarayıcısı Ödülü 2012 – About.com
En İyi Mobil Tarayıcı Ödülü 2011 – About.com

Hepsi ve daha fazlası için uygulamayı buradan indirebilirsiniz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!