Kapat
Android Haberleri 1

Xiaomi, Twitter’daki Tartışmalı Anketini Kaldırdı

Çinli teknoloji firması olan Xiaomi, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı anketi kaldırdı. Bu yazımızda Xiaomi‘nin Twitter hesabından yaptığı tartışmalı anketin detaylarını ve sonuçlarını derledik.

Xiaomi, Mi A1 modeli ile Android One projesine dahil olmuştu. Xiaomi Mi A1 modeli, Android One projesi ile kullanıcılara saf Android sürümü ve güncellik sunuyordu. Android’in en güncel sürümlerini ve güvenlik yamalarını 2 yıl boyunca alacak olan model, Xiaomi severler tarafından oldukça beğenildi.Bunun üzerine 7 Şubat’ta Xiaomi’nin resmi Twitter hesabından bir anket paylaşıldı. Ankette kullanıcıların “MIUI 9” ve “Android One” seçeneklerinden birini seçmesi istendi. Ankete katılan 14.769 kişi bu iki şıktan birini seçti. Anketin süresi dolduğunda ise kazanan taraf %57‘lik bir üstünlük ile “Android One” oldu. “MIUI 9” ise ankete katılanların %43‘ünün oyunu aldı.

Anket sonuçlarının yayılması üzerine Xiaomi, Twitter hesabındaki anketi kaldırdı. Xiaomi’nin anketi kaldırma nedeni ise henüz bilinmiyor.

 

Sizce “MIUI 9” mu yoksa “Android One” mı? Yorum kısmından sorumuza cevap verebilirsiniz.

“Xiaomi, Twitter’daki Tartışmalı Anketini Kaldırdı” üzerine 1 yorum

  1. Haydar dedi ki:

    Bence Android One, her şeyin sadesi güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!