Kapat
İpuçları 0

YouTube Go Nedir, Ne işe Yarar?

YouTube‘nin yeni yan uygulaması olan YouTube Go kararlı sürümü olmasada Google Play’de indirmeye sunuldu. Bu yazımızda YouTube Go nedir, ne işe yarar sorularını cevapladık. YouTube Go hakkında bilgi verdik.

YouTube Go Nedir?

YouTube Go, YouTube’nin çıkarmış olduğu çevrimdışı video izlemenizi sağlıyan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde çevirimdışı olarak izlemek istediğiniz gibi videoyu kalitesini seçerek indirmeniz yeterlidir. Ayrıca uygulamada videoları indirmeden önce önizleme seçeneği de bulunuyor.  Bu sayede indirmek istediğiniz videoya hızlı bir bakış atabilirsiniz. Belli aralıklarla internete bağlandığınız sürece, indirdiğiniz videoları çevrimdışı olarak izlemeye devam edebilirsiniz.YouTube Go Ne İşe Yarar?

YouTube Go, “Nedir” kısmında belirttiğim gibi YouTube üzerinden indireceğiniz videoyu çevrimdışı olarak izlemenize yarıyor. Videoları temel, standart ve yüksek kalite seçeneklerinde indirmenizi sağlıyor. Yani indireceğiniz videonun kalitesini belirleyebileceğiniz gibi orantılı olarak videonun kaç megabayt olduğunu da görebiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde daha önceden indirdiğiniz videoyu herhangi bir yerde internete bağlı olmadan izleyebilirsiniz.

 

YouTube Go’yu kullanmayı düşünüyor musunuz? Sizce YouTube Go gerekli bir uygulama mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Vakti, yeni içerikleriyle çok yakında yayında! Bizi takipte kalın!